Szpil We Dwa Łognie II
„Szpil we dwa łognie” II edycja - ponownie gramy i pomagamy w Gaszowicach!
Po udanej pierwszej edycji do Gaszowic wraca charytatywny turniej „Szpil we dwa łognie”. Wydarzenie odbędzie się 12 kwietnia /niedziela/ w Ośrodku Kultury i Sportu w Gaszowicach.
Zapraszamy do udziału wszystkich tych, którzy lubią ruch, rywalizację i dobrą zabawę, a przy okazji chcą zrobić coś dobrego. W ubiegłym roku było głośno, sportowo i z dużą dawką humoru. Gra połączyła ludzi w różnym wieku i pokazała, że można pomagać, dobrze się przy tym bawiąc. W tym roku chcemy to powtórzyć.
W turnieju może wziąć udział 16 drużyn. Każda drużyna powinna liczyć minimum 8 osób, w tym co najmniej 3 kobiety.
Zapisy ruszają 31 stycznia o godzinie 16:00
https://dostartu.pl/szpil-we-dwa-ognie-2-v15444
Regulamin turnieju: Szpil we 2 Łognie
Aktualizacja regulaminu: TUTAJ
Podczas „Szpilu we dwa łognie” zbierane będą środki dla Matyldy i Franka – dzieci chorujących na rzadką chorobę genetyczną AGS (zespółAicardiego-Goutieresa). Choroba mocno wpływa na ich codzienne funkcjonowanie i wiąże się z długotrwałym, kosztownym leczeniem oraz rehabilitacją. Oboje są podopiecznymi Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Wpłaty będzie można przekazywać już na etapie zapisów oraz w dniu wydarzenia do puszek. Każda złotówka ma znaczenie.
Organizatorami wydarzenia są:
OKiS w Gaszowicach, Fundacja Ultramaraton 40 Rybnickich Rond oraz grupa nieformalna Piraci z Szarloty.














- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!